X
   تیتر آخرین اخبار، اطلاعیه ها، رویدادهای آموزشی، پژوهشی، دانشجویی
صفحه 1 از 5ابتداقبلی[1]2345بعدیانتها
Archive by category: معاونت دانشجوییReturn
ادامه مطلب
جشن دانش آموختگی سال 1398 دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی در 15 اردیبهشت ماه در سالن فرهنگی ورزشی غدیر با حضور هیئت رئیسه محترم دانشگاه و تعداد زیادی از دانشجوها و خانواده های محترم آنها برگزار شد
ادامه مطلب
ریاست محترم دانشگاه به همراه مسئولین علاقمند دانشگاه و همچنین مسئولین هیئت کوهنوردی شهرستان بروجرد، کوهپیمایی نیم روزه ای با دانشجویان دانشگاه تجربه کردند. در این برنامه تفریحی ورزشی، با حضور 300 دانشجو از ساعت 7 تا 12 روز پنج شنبه 12 اردیبهشت 98 در حوالی روستای ونایی برگزار شد.
ادامه مطلب
ریاست دانشگاه ، دکتر حسن مروتی به همراه مسئولین مربوطه برای پاسخ به سوالات و مطالبات دانشجویان، نشستی با دانشجویان خوابگاه حضرت معصومه (س) داشتند. شایسته ذکر است، این سومین نشست پیاپی مسئولین دانشگاه با دانشجویان ساکن در خوابگاه دانشگاه ها به مناسبت گرامیداشت هفته سرای دانشجویی است. نشست اول، در 9 اردیبهشت در سرای یاس، نشست دوم در 10 اردیبهشت در خوابگاه شهید کاوند و این سومین نشست (11 اردیبهشت) در خوابگاه حضرت معصومه (س) بود.
ادامه مطلب
 مسئولین دانشگاه آیت الله العظی بروجردی به مناسبت هفته سرای دانشجویی درخوابگاه شهید کاوند حضور یافتند و از نزدیک به مطالبات دانشجویان ساکن خوابگاه گوش فرا نهادند.لازم به ذکر است، این دومین شب پیاپی از مزاجعه مسئولین به سرای دانشجویی است 
ادامه مطلب
ادامه مطلب
اعضای شورای صنفی دانشگاه، طی نشستی خواسته های و مطالبات دانشجویان را به مسئولین دانشگاه اعم از رئیس دانشگاه (دکتر حسن مروتی)، معاون دانشجویی (دکتر زارعی)  و مدیر امور دانشجویی (دکتر فکری) انتقال دادند.  
ادامه مطلب
خانه کوه دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره) توسط ریاست دانشگاه و مسئولین هیئت کوهنوردی شهرستان بروجرد، افتتاح شد. این خانه، نخستین مرکزی است که در سطح دانشگاه های لرستان افتتاح شده است.
ادامه مطلب
مسئولین دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی به مناسبت هفته سرای دانشجویی، نشستی با دانشجویان سرای یاس داشتند. در این نشست دانشجویان پرسش ها و مطالبات خویش را مطرح نمودند و مسئولین دانشگاه به سوالات پاسخ دادند. 
ادامه مطلب
مسابقه آشپزی به مناسبت هفته سرای دانشجویی در محل سلف غذاخوری برگزار شد. در این مسابقه، شش تیم آشپزی با یگدیگر رقابت نمودند. 
ادامه مطلب
صفحه 1 از 2 ابتداقبلی [1]2 انتها
دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی )ره(