X
   تیتر آخرین اخبار، اطلاعیه ها، رویدادهای آموزشی، پژوهشی، دانشجویی
در این نشست که با حضور دکتر داوود خزائی برگزار گردید ، ایشان به تبیین راهکار های عملی برای پیشبرد اهداف آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی پرداختند و بحث و تبادل نظر توسط اساتید محترم صورت گرفت ، همچنین کارکنان به بیان دغدغه ها و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.
ادامه مطلب
پروفسور سید صدرالدین نجاتی گیلانی دوشنبه 14 آبان 97 با حضور در جمع اساتید و کارکنان دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی به بیان ایده ها و راهکارهای نوین آموزش عالی و همچنین بیان تجربیات خود پیرامون این موضوع پرداختند.
ادامه مطلب
این جلسه با حضور فعال معاونین ، مدیران و کارمندان دانشگاه و به منظور آموزش و آشنایی همکاران دانشگاهی با سامانه اتوماسیون اداری در سالن جلسات دفتر ریاست برگزار گردید.لینک آلبوم تصاویر جلسات آموزشی سامانه اتوماسیون اداری آیکن  
ادامه مطلب
راهپیمایی 13 آبان در شهرستان بروجرد با حضور پرشور و گسترده همه اقشار مردم بروجرد برگزار گردید . دانشگاهیان به خصوص اساتید و کارکنان و دانشجویان دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی به همراه ریاست محترم دانشگاه در این مراسم  حضور پرشوری داشتند .لینک آلبوم کامل تصاویر راهپیمایی 13 آبان 97 (دانشگاهیان دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی)
ادامه مطلب
در این جلسه که با حضور ریاست محترم دانشگاه و با شرکت همکاران حوزه مدیریت اداری برگزار گردید از زحمات آقای رضا گودرزی مدیر سابق اداری تقدیر و تشکر به عمل آمد و دغدغه های کاری حوزه مدیریت اداری مورد بحث قرار گرفت .همچنین در این جلسه معاونت محترم اداری به بیان مسائل مرتبط با حوزه مدیریت اداری پرداختند و مدیر اداری آقای مجید زمردی و رئیس اداره کارگزینی آقای امیر گودرزی معرفی شدند . 
ادامه مطلب
شهید مهدی گودرزیتولد : 1343 شهرستان بروجرد محل شهادت: کربلا پنج (شلمچه)تاریخ شهادت : 17 دی ماه 1365سمت : بسیجی شهید در سال 1343 در خانواده ای مذهبی متولد گردید ، پدرش پیشه کشاورزی داشت ، دوران تحصیلات را تا پایان ابتدایی تکمیل کرد و در سال 1363 ازدواج نمود، یک ماه بعد از شهادت فرزند د...
ادامه مطلب
پنجشنبه 10 آبان 97 اساتید و کارکنان دانشگاه با حضور ریاست محترم دانشگاه پس از اقامه نماز صبح راهی آبشار بیشه یکی از آبشارهای شهرستان خرم‌آباد در روستای بیشه شدند ، ارتفاع آبشار ۴۸ متر تا نقطه برخورد با زمین است و ۱۰ متر نیز از آنجا تا وصل شدن به رودخانه سزار می‌باشد و...
ادامه مطلب
جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه توسط جناب آقای دکتر زهره ایی مسئول بسیج استان به همراه هیات همراه و با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر مروتی در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار گردید ، در این جلسه جناب آقای دکتر مهدی چگنی به عنوان مسئول بسیج اساتید معرفی و...
ادامه مطلب
دکتر حسن مروتی  ریاست محترم دانشگاه طی حکمی،  مهندس امیر گودرزی  را به سمت رئیس اداره کارگزینی و رفاه کارکنان دانشگاه منصوب فرموند. همچنین از زحمات مهندس مجید زمردی در طول تصدی ریاست اداره کارگزینی کارکنان تقدیر و تشکر به عمل آمد .
ادامه مطلب
جناب آقای رضا گودرزی طی حکمی توسط ریاست محترم دانشگاه به عنوان رئیس  اداره  امور عمومی و تدارکات منصوب گردید .همچنین از زحمات ایشان در طول تصدی مدیریت امور اداری و پشتیبانی تقدیر و تشکر به عمل آمد .
ادامه مطلب
دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی )ره(