X
   تیتر آخرین اخبار، اطلاعیه ها، رویدادهای آموزشی، پژوهشی، دانشجویی
صفحه 1 از 5ابتداقبلی[1]2345بعدیانتها
 مسئولین دانشگاه آیت الله العظی بروجردی به مناسبت هفته سرای دانشجویی درخوابگاه شهید کاوند حضور یافتند و از نزدیک به مطالبات دانشجویان ساکن خوابگاه گوش فرا نهادند.لازم به ذکر است، این دومین شب پیاپی از مزاجعه مسئولین به سرای دانشجویی است 
ادامه مطلب
ادامه مطلب
اعضای شورای صنفی دانشگاه، طی نشستی خواسته های و مطالبات دانشجویان را به مسئولین دانشگاه اعم از رئیس دانشگاه (دکتر حسن مروتی)، معاون دانشجویی (دکتر زارعی)  و مدیر امور دانشجویی (دکتر فکری) انتقال دادند.  
ادامه مطلب
خانه کوه دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره) توسط ریاست دانشگاه و مسئولین هیئت کوهنوردی شهرستان بروجرد، افتتاح شد. این خانه، نخستین مرکزی است که در سطح دانشگاه های لرستان افتتاح شده است.
ادامه مطلب
مسئولین دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی به مناسبت هفته سرای دانشجویی، نشستی با دانشجویان سرای یاس داشتند. در این نشست دانشجویان پرسش ها و مطالبات خویش را مطرح نمودند و مسئولین دانشگاه به سوالات پاسخ دادند. 
ادامه مطلب
دانش آموزان مدارس تیزهوشان در هفته سرامد آموزشی از نمایشگاه جشنواره حرکت بازدید کردند. 
ادامه مطلب
مراسم گرامیداشت مقام معلم با حضور ریاست محترم دانشگاه و اساتید هیئت علمی در سالن همایش دانشکده فنی برگزار شد. در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات تمامی اعضای هیئت علمی، از اساتید برگزیده دانشگاه در گروه های مختلف تقدیر به عمل آمد
ادامه مطلب
به مناسبت گرامی داشت مقام معلم در دهه سرآمد آموزشی، طی ضیافت شام از خانواده های اعضای هیئت علمی تقدیر به عمل آمد.
ادامه مطلب
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی در تاریخ 98/1/17 دکتر حسن مروتی را به عنوان عضو سومین دوره هیات ممیزه دانشگاه قم منصوب نمودند.
ادامه مطلب
افتتاح دومین جشنواره جرکت دانشگاهی با حضور ریاست محترم دانشگاه و هیئت رئیسه دانشگاه برگزار شد. 
ادامه مطلب
دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی )ره(