شمارش معکوس تا آغاز نخستین دوره جشنواره ایده‌های من

ارسال شده در تاریخ :17 دی، 1399
تصویر

مرکز نوآوری و شکوفایی دانشگاه آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) در نظر دارد به منظور ترویج فرهنگ ایده‌پردازی و کارآفرینی، حمایت از گسترش پژوهش های علمی در صنعت و جامعه فراهم‌سازی بستری برای شکوفایی و به ثمر رسیدن اید‌ه‌های نوین در سال جهش تولید و در راستای شعار دانشگاه یعنی فرصت سازی و جامعه محوری، نخستین دوره جشنواره ایده پردازی خود را برگزار کند.

این جشنواره از بیست و چهارم دی ماه ۱۳۹۹ آغاز می‌شود و تا پانزدهم بهمن‌ماه ۱۳۹۹ ادامه دارد. موضوع دوره نخست جشنواره کسب‌وکارهای آنلاین با رویکرد کارآفرینی و محورهای سلامت، آموزش، گردشگری و مدیریت پسماند آنلاین است. 

ایده‌های‌ من زیست‌بومی برای ایده‌های دانشجویان، پژوهشگران، اساتید و فناوران با فراهم آوردن فضایی برای  ایده‌پروری، مهارت افزایی و آمایش کسب‌وکارهای نوین و نوپا است. به دلیل شرایط موجود و فراگیری ویروس کرونا در کشور، جهت حفظ سلامت مخاطبین، این دوره از جشنواره به صورت مجازی برگزار می‌گردد.

اطلاعات بیشتر جهت اطلاع علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره به زودی بر روی سایت دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی(ره) و همچنین شبکه‌های اجتماعی قرار خواهد گرفت.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با مرکز کارآفرینی، ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه در تماس باشید.

دانشگاه آیت الله العظمی بروجردیدانشگاه آیت الله العظمی بروجردی | دانشگاه فرصت آفرین و جامعه محور